Alışveriş sepetiniz boş!
Türkçe English Русский
TL $
Hoşgeldiniz giriş yapın ya da kayıt olun.

Gizlilik İlkeleri

ENNSTYLE, kullanıcıların www.ennstyle.com  sitesinde vermiş olduğu kişisel bilgilerini,gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacağını ,ayrıca bu kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı ,gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi ,gizli bilginin tamamının veya bir kızmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını ve üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek içinde gerekli tüm önlemleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.
ENNSTYLE kişisel bilgilerinizi ancak yasa ile zorunlu kılındığı hallerde yayınlayacaktır.
Kişisel bilgiler, ad soyadı,adresi,e-posta adresi, telefon numarası gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca GİZLİ BİLGİLER Olarak anılacaktır.
Kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında size bilgi vermenin ve bu bilgilerinde kullanım şekli konusunda size seçenek sunmakta fayda görüyoruz.
Kişisel olarak tanımlanan bilgilerinizi bizimle paylaşmanız,size bir çok fırsat sunabilmemize olanak sağlayacaktır.
-Size daha iyi hizmet edebilmek için,sizi daha yakından tanımak isteriz.Yinede bu hizmeti isteyip istememek size kalmış birşeydir.
-Yaptığınız alışverişi kaydedip,bu alışverişten kazandığınız tüm olanaklardan haberdar olursunuz.
-İsteklerinizi bildirip, zamandan tasarruf edersiniz.
-Size özel sunulan tüm kampanyalardan haberdar olursunuz.
-Özel doğumgünü hediyesi ve promosyon ürünlere sahip olma fırsatı.
-Bilgilerinizi paylaşmanız ayrıca daha iyi ürünler geliştirmek için Pazar araştırması gerçekleştirmemize ve müşterilerimize daha kaliteli ve iyi hizmet etmemize yardımcı olacaktır.
Eğer yinede www.ennstyle.com’ da kaydedilmiş kişisel bilgilerinizin kullanılmasını istemiyorsanız ve kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerin kullanımı konusundaki endişeleriniz için lütfen , Müşteri Hizmetleri bölümü ile temasa geçmekten çekinmeyin
Back to Top