Alışveriş sepetiniz boş!
Türkçe English Русский
TL $
Hoşgeldiniz giriş yapın ya da kayıt olun.

Teslimat Bilgileri

Herhangi bir ürünü sepetinize atıp, ödemesini kredi kartı veya banka havalesi ile yaparak satın alabilirsiniz. bütün siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
Kredi kartı bilgileriniz bankanız tarafından onaylandıktan sonra, sipariş süreciniz başlatılacak ve tarafınıza sipariş bilgilerinizi içeren bir elektronik posta gönderilecektir. Siparişiniz bundan sonra stoklarımızdan veya üretilerek, kargo firması ile adresinize gönderilecektir.
Ürünlerimizde maksimum teslim süresi yedi (7) iş günüdür. Teslim süresinin üretimden kaynaklanan nedenlerden dolayı uzaması durumunda tarafınıza email ile bilgi verilecek ve onayınız istenecektir. Onay vermediğiniz takdirde siparişiniz iptal edilecek ve varsa tahsil edilen bedel tarafınıza iade edilecektir.Teslimat 7 Günü geçtiği taktirde gecikme yaşana hergün için %10 indirim yapılacaktır.
Ürünün/ürünlerin müşteriye teslim aşamasında dağıtım hizmetini üstlenen kuruluşun/firmanın karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle,sipariş verilen ürünün müşteri’ye teslim edilememesinden dolayı satıcının sorumluluğu bulunmamaktır.
Back to Top